AKTUALNOŚCI
O NAS - ZAPROSZENIE
ŚWIADECTWA
ŚPIEWNIK
FOTO
CIEKAWE LINKI

Aktualności

Pożegnanie...

25.07.2017r.

Drodzy Pielgrzymi Grupy Argento!

Chciałbym poinformować wszystkich zainteresowanych, że w tym roku Grupa Argento International nie wyruszy na pielgrzymi szlak jako osobna grupa. Ze względu na moje nowe obowiązki w Diecezji Kaliskiej nie mogę podjąć się organizacji i prowadzenia Grupy. Dlatego składam rezygnację z funkcji przewodnika i ufam, że w najbliższym czasie znajdzie się osoba, która będzie mogła kontynuować to dzieło. Będę się o to modlił i o modlitwę w tej intencji proszę wszystkich Pielgrzymów i sympatyków Argento.

W tym roku nikt z naszych włoskich przyjaciół nie miał możliwości pielgrzymowania razem z nami na Jasną Górę. Jak mogliśmy doświadczyć już w zeszłym roku, Grupa była nieliczna, więc pielgrzymowaliśmy wraz z Grupą Białą z Sanktuarium Miłosierdzia Bożego. Myślę, że osoby, które pragną pielgrzymować w tym roku, mogą podjąć się tego trudu wraz z zaprzyjaźnioną Grupą Białą, ale już jako pielgrzymi tej grupy.

Dziękuję Panu Bogu za możliwość pielgrzymowania z Argento. To było doświadczenie, które bardzo mnie ubogaciło i pozwoliło doświadczyć po raz kolejny radości ze wspólnego kroczenia ku naszej Matce. Dziękuję również Wam, drodzy Pielgrzymi, za Waszą piękną postawę i świadectwo chrześcijańskiego życia. Wierzę, że będziemy jeszcze mogli się spotkać na pielgrzymim szlaku. Przepraszam, jeżeli zawiodłem czyjeś oczekiwania. Niech Jezus Chrystus Wam błogosławi, a Matka Najświętsza ma Was w swojej opiece! Szczęść Boże!

                                                                                                                                           ks. Waldemar Graczyk